Madbay Design

Kontakinligting

Madbay Design
1 Plein Rd, Sidwell, Gqeberha, 6000, South Africa
Port Elizabeth, Oos-Kaap, 6000
Bekom aanwysings
Telefoon: 041 453 0229
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Madbay Design is in Port Elizabeth, Oos-Kaap geleë. Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Advertensies en Bemarking. Jaarlikse verkope vir Madbay Design is ongeveer USD 0 - 1 000 000.
Werknemers: 0-25
Inkomste: USD 0 - 1 000 000
bedryf
Professionele Dienste »  Advertensies en Bemarking
Beset in:
Advertising
ISIC-Kodes
7317310

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Madbay Design?

Die foonnommer vir Madbay Design is 041 453 0229.
Q2

Waar is Madbay Design geleë?

Madbay Design is geleë by 1 Plein Rd, Sidwell, Gqeberha, 6000, South Africa, Port Elizabeth, Oos-Kaap.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Madbay Design?

Jy kan Madbay Design kontak deur die telefoonnommer 041 453 0229 te gebruik.
Q4

Wat is die jaarlikse verkope vir Madbay Design?

Madbay Design het ongeveer USD 0 - 1 000 000 elke jaar.
+

Historiese inligting

Ou besigheidswebwerwe en e-posse wat nie meer bestaan nie, slegs vir inligtingsdoeleindes.
www.madbaydesign.co.za
+

Bykomende besighede by hierdie adres

1 Plein Rd, Sidwell, Gqeberha, 6000, South Africa Port Elizabeth, Oos-Kaap, 6000
+

Besighede in Poskode 6000

Besighede in 6000: 338

Kategorieë

Shopping:  20%
Professional Services:  13%
Industry:  12%
Financial Services:  11%
Ander:  44%

Prys

goedkoop:  82%
matige:  12%
Baie Duur:  6%
Ander:  0%

Area kodes

41:  72%
7:  12%
Ander:  16%

Woongebiede

Newton Park:  6%
North End:  18%
Port Elizabeth Central:  8%
Sidwell:  6%
Walmer:  5%
Ander:  57%
+

Skryf 'n resensie