Lynnco Pty LTD

Kontakinligting

Lynnco Pty LTD
217 Main Rd, Anderbolt, Johannesburg, 1459, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 011 894 7570
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
Motor
Beset in:
Shelving Store, Wheel Store
ISIC-Kodes
45304759

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Lynnco Pty LTD?

Die foonnommer vir Lynnco Pty LTD is 011 894 7570.
Q2

Waar is Lynnco Pty LTD geleë?

Lynnco Pty LTD is geleë by 217 Main Rd, Anderbolt, Johannesburg, 1459, South Africa, Gauteng.
Q3

Watter dae is Lynnco Pty LTD oop?

Lynnco Pty LTD is oop Ma.–Vr. 08:00–17:00; gesluit Sa.–So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Lynnco Pty LTD?

Jy kan Lynnco Pty LTD kontak deur die telefoonnommer 011 894 7570 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Lynnco Pty LTD?

Die webwerf vir Lynnco Pty LTD is castersa.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

217 Main Rd, Anderbolt, Johannesburg, 1459, South Africa
+

Besighede in Poskode 1459

Besighede in 1459: 4237
Bevolking: 268648
1459 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  23%
Industry:  13%
Professional Services:  13%
Automotive:  10%
Ander:  41%

Prys

goedkoop:  59%
matige:  33%
duur:  7%
Baie Duur:  1%
Ander:  0%

Area kodes

11:  77%
7:  9%
82:  5%
Ander:  9%

Woongebiede

Anderbolt:  9%
Boksburg:  16%
Boksburg North:  6%
Jet Park:  10%
Ander:  60%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 1459

Geslag

Manlik:  52%
Vroulik :  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie