Lunga Renovators Pty LTD

Kontakinligting

Lunga Renovators Pty LTD
69 Piet-My-Vrou St, Monument Park, Pretoria, 0181, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 012 347 8019
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Lunga Renovators Pty LTD was gestig in 2002-12-03. Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Oprigting van geboue.
Gestig: 2002-12-03
bedryf
bedryf »  Oprigting van geboue
Beset in:
Oprigting van geboue
ISIC-Kodes
4100

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Lunga Renovators Pty LTD in besigheid?

Lunga Renovators Pty LTD doen sake vir nagenoeg 24 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Lunga Renovators Pty LTD?

Die foonnommer vir Lunga Renovators Pty LTD is 012 347 8019.
Q3

Waar is Lunga Renovators Pty LTD geleë?

Lunga Renovators Pty LTD is geleë by 69 Piet-My-Vrou St, Monument Park, Pretoria, 0181, South Africa, Gauteng.
Q4

Watter dae is Lunga Renovators Pty LTD oop?

Lunga Renovators Pty LTD is oop Ma.–Do. 07:30–16:00; Vr. 07:30–15:00; gesluit Sa.–So. .
Q5

Is daar 'n primêre kontak vir Lunga Renovators Pty LTD?

Jy kan Lunga Renovators Pty LTD kontak deur die telefoonnommer 012 347 8019 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

69 Piet-My-Vrou St, Monument Park, Pretoria, 0181, South Africa
+

Besighede in Poskode 0181

Besighede in 0181: 11473
Bevolking: 108962
0181 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  18%
Ander:  60%

Prys

goedkoop:  53%
matige:  36%
duur:  8%
Baie Duur:  3%
Ander:  0%

Area kodes

12:  78%
82:  7%
7:  7%
Ander:  8%

Woongebiede

Brooklyn:  15%
Elarduspark:  6%
Monument Park:  6%
Moreletapark:  7%
Nieuw Muckleneuk:  14%
Waterkloof:  7%
Waterkloof Ridge:  9%
Ander:  37%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 0181

Geslag

Vroulik :  53%
Manlik:  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie