Level Four Bar & Terrace

Kontakinligting

Level Four Bar & Terrace
on Bath, 54 Bath Ave, Rosebank, Johannesburg, 2196, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 011 344 8442
Google kaarte: Besoek
Vierkantig: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Kroeë en tavernes.
bedryf
Restaurante »  Kroeë en tavernes
Beset in:
Kroeë en tavernes
ISIC-Kodes
5630

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Level Four Bar & Terrace?

Die foonnommer vir Level Four Bar & Terrace is 011 344 8442.
Q2

Waar is Level Four Bar & Terrace geleë?

Level Four Bar & Terrace is geleë by on Bath, 54 Bath Ave, Rosebank, Johannesburg, 2196, South Africa, Gauteng.
Q3

Watter dae is Level Four Bar & Terrace oop?

Level Four Bar & Terrace is oop Ma.–So. 12:00–22:00 .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Level Four Bar & Terrace?

Jy kan Level Four Bar & Terrace kontak deur die telefoonnommer 011 344 8442 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Level Four Bar & Terrace?

Die webwerf vir Level Four Bar & Terrace is www.southernsun.com.
Q6

Het Level Four Bar & Terrace 'n Koordlose Internet (WiFi) diens beskikbaar?

Ja, Level Four Bar & Terrace het WiFi beskikbaar by hierdie ligging.
Q7

Lewer Level Four Bar & Terrace af?

Ja, Level Four Bar & Terrace bied aflewering as 'n opsie aan. Skakel 011 344 8442 vir besonderhede.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

on Bath, 54 Bath Ave, Rosebank, Johannesburg, 2196, South Africa
+

Besighede in Poskode 2196

Besighede in 2196: 25446
Bevolking: 85168
2196 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  20%
Ander:  58%

Prys

goedkoop:  48%
matige:  34%
duur:  14%
Baie Duur:  4%
Ander:  0%

Area kodes

11:  82%
7:  5%
Ander:  13%

Woongebiede

Craighall Park:  6%
Hyde Park:  6%
Illovo:  8%
Parkmore:  7%
Rosebank:  16%
Sandown:  7%
Ander:  50%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2196

Geslag

Vroulik :  53%
Manlik:  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie