Lesedi La Setjhaba Cleaning Service Cc

Kontakinligting

Lesedi La Setjhaba Cleaning Service Cc
78 Sophia Street
Fairland, Gauteng, 2195
Bekom aanwysings
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Lesedi La Setjhaba Cleaning Service Cc is in Fairland, Gauteng geleë.
bedryf
Tuisdienste
Beset in:
Real Estate Agency
ISIC-Kodes
6820
SIC-Kodes
6531

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Lesedi La Setjhaba Cleaning Service Cc?

Die foonnommer vir Lesedi La Setjhaba Cleaning Service Cc is 011 685 7000.
Q2

Waar is Lesedi La Setjhaba Cleaning Service Cc geleë?

Lesedi La Setjhaba Cleaning Service Cc is geleë by 78 Sophia Street, Fairland, Gauteng, 2195.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Lesedi La Setjhaba Cleaning Service Cc?

Jy kan Lesedi La Setjhaba Cleaning Service Cc kontak deur die telefoonnommer 011 685 7000 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

78 Sophia Street Fairland, Gauteng, 2195
+

Besighede in Poskode 2195

Besighede in 2195: 7592
Bevolking: 58196
2195 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  19%
Professional Services:  16%
Home Services:  12%
Ander:  52%

Prys

goedkoop:  64%
matige:  30%
duur:  4%
Baie Duur:  1%
Ander:  0%

Area kodes

11:  73%
7:  9%
82:  8%
83:  6%
Ander:  4%

Woongebiede

Blackheath:  11%
Emmarentia:  11%
Linden:  14%
Northcliff:  20%
Ander:  44%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2195

Geslag

Vroulik :  53%
Manlik:  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie