Kzn Colour Smart Panel & Paint

Kontakinligting

Kzn Colour Smart Panel & Paint
07 Oldham Pl, Allandale, Pietermaritzburg, 3201, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 084 866 1898
Telefoon: 066 223 5634
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
Motor
Beset in:
Car Repair and Maintenance
ISIC-Kodes
4520

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Kzn Colour Smart Panel & Paint?

Die foonnommer vir Kzn Colour Smart Panel & Paint is 084 866 1898.
Q2

Waar is Kzn Colour Smart Panel & Paint geleë?

Kzn Colour Smart Panel & Paint is geleë by 07 Oldham Pl, Allandale, Pietermaritzburg, 3201, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q3

Watter dae is Kzn Colour Smart Panel & Paint oop?

Kzn Colour Smart Panel & Paint is oop Ma.–Vr. 07:30–16:30; gesluit Sa.–So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Kzn Colour Smart Panel & Paint?

Jy kan Kzn Colour Smart Panel & Paint kontak deur die telefoonnommer 084 866 1898 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

07 Oldham Pl, Allandale, Pietermaritzburg, 3201, South Africa
+

Besighede in Poskode 3201

Besighede in 3201: 20625
Bevolking: 494722
3201 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  24%
Professional Services:  12%
Ander:  64%

Prys

goedkoop:  57%
matige:  36%
duur:  5%
Baie Duur:  1%
Ander:  0%

Area kodes

33:  83%
7:  8%
Ander:  9%

Woongebiede

Pietermaritzburg:  44%
Ander:  56%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 3201

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie