Khumoetsile Cleaning Services

Kontakinligting

Khumoetsile Cleaning Services
38 Mozart Lane, Ext 19 Sagewood St, Noordwyk, Midrand, 1687, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 083 503 8111
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
Tuisdienste
Beset in:
Cleaning Service, Cleaning Products Supplier
ISIC-Kodes
4669, 8121

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Khumoetsile Cleaning Services?

Die foonnommer vir Khumoetsile Cleaning Services is 083 503 8111.
Q2

Waar is Khumoetsile Cleaning Services geleë?

Khumoetsile Cleaning Services is geleë by 38 Mozart Lane, Ext 19 Sagewood St, Noordwyk, Midrand, 1687, South Africa, Gauteng.
Q3

Watter dae is Khumoetsile Cleaning Services oop?

Khumoetsile Cleaning Services is oop Ma.–Vr. 08:00–17:00; Sa. 08:00–12:00; gesluit So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Khumoetsile Cleaning Services?

Jy kan Khumoetsile Cleaning Services kontak deur die telefoonnommer 083 503 8111 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Khumoetsile Cleaning Services?

Die webwerf vir Khumoetsile Cleaning Services is www.khumoetsilegroup.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

38 Mozart Lane, Ext 19 Sagewood St, Noordwyk, Midrand, 1687, South Africa
+

Besighede in Poskode 1687

Besighede in 1687: 1871
Bevolking: 25208

Kategorieë

Professional Services:  20%
Shopping:  18%
Home Services:  13%
Ander:  50%

Prys

goedkoop:  43%
matige:  43%
duur:  14%
Ander:  0%

Area kodes

11:  49%
7:  20%
82:  11%
83:  5%
10:  5%
Ander:  10%

Woongebiede

Country View:  9%
Midrand:  5%
Noordwyk:  76%
Ander:  11%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 1687

Geslag

Vroulik :  53%
Manlik:  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie