Keilin Engineering

Kontakinligting

Keilin Engineering
7 Horseshoe Rd, Clairwood, Durban, 4052, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 031 465 0486
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Kaart

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Keilin Engineering?

Die foonnommer vir Keilin Engineering is 031 465 0486.
Q2

Waar is Keilin Engineering geleë?

Keilin Engineering is geleë by 7 Horseshoe Rd, Clairwood, Durban, 4052, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Keilin Engineering?

Jy kan Keilin Engineering kontak deur die telefoonnommer 031 465 0486 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

7 Horseshoe Rd, Clairwood, Durban, 4052, South Africa
+

Besighede in Poskode 4052

Besighede in 4052: 2263
Bevolking: 91618
4052 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  21%
Industry:  15%
Professional Services:  11%
Ander:  53%

Prys

goedkoop:  52%
matige:  41%
duur:  5%
Baie Duur:  2%
Ander:  0%

Area kodes

31:  84%
7:  8%
Ander:  8%

Woongebiede

Bluff:  9%
Clairwood:  27%
Grosvenor:  6%
Jacobs:  11%
Mobeni East:  11%
Ocean View:  6%
Wentworth:  6%
Ander:  25%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 4052

Geslag

Vroulik :  50%
Manlik:  50%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie