Jungle Gyms

Kontakinligting

Jungle Gyms
37 Jimpro Rd, Elandsfontein AH, South Africa
Benoni, Gauteng
Bekom aanwysings
Telefoon: 073 258 1988
Telefoon: 067 289 0426
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
Vierkantig: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Jungle Gyms is in Benoni, Gauteng geleë.
bedryf
bedryf
Beset in:
Playground Equipment Supplier
ISIC-Kodes
4659

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Jungle Gyms?

Die foonnommer vir Jungle Gyms is 073 258 1988.
Q2

Waar is Jungle Gyms geleë?

Jungle Gyms is geleë by 37 Jimpro Rd, Elandsfontein AH, South Africa, Benoni, Gauteng.
Q3

Watter dae is Jungle Gyms oop?

Jungle Gyms is oop Ma.–Vr. 09:00–17:00; gesluit Sa.–So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Jungle Gyms?

Jy kan Jungle Gyms kontak deur die telefoonnommer 073 258 1988 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Jungle Gyms?

Die webwerf vir Jungle Gyms is www.pretoriajunglegyms.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

37 Jimpro Rd, Elandsfontein AH, South Africa Benoni, Gauteng
+

Besighede in Poskode 1626

Besighede in 1626: 156
Bevolking: 2377

Kategorieë

Professional Services:  19%
Restaurants:  16%
Industry:  12%
Ander:  53%

Area kodes

11:  78%
7:  11%
83:  11%
Ander:  0%

Woongebiede

Ecaleni:  7%
Esselen Park:  57%
Esselenpark:  14%
Katlehong:  7%
Witfontein:  14%
Ander:  0%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 1626

Geslag

Manlik:  54%
Vroulik :  46%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie