Joekels Tea Packers (Pty) Ltd.

Kontakinligting

Joekels Tea Packers (Pty) Ltd.
23 - 33 Hagart Road, Pinetown, Durban, 3610, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 031 709 1409
Faks: 031 709 1410
Facebook-profiel: Besoek
TripAdvisor: Besoek
Google kaarte: Besoek
LinkedIn-profiel: Besoek
Vierkantig: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
Voedsel
Beset in:
Tea Manufacturer
ISIC-Kodes
1079

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Joekels Tea Packers (Pty) Ltd.?

Die foonnommer vir Joekels Tea Packers (Pty) Ltd. is 031 709 1409.
Q2

Waar is Joekels Tea Packers (Pty) Ltd. geleë?

Joekels Tea Packers (Pty) Ltd. is geleë by 23 - 33 Hagart Road, Pinetown, Durban, 3610, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q3

Watter dae is Joekels Tea Packers (Pty) Ltd. oop?

Joekels Tea Packers (Pty) Ltd. is oop Ma.–Vr. 08:00–17:00; gesluit Sa.–So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Joekels Tea Packers (Pty) Ltd.?

Jy kan Joekels Tea Packers (Pty) Ltd. kontak deur die telefoonnommer 031 709 1409 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Joekels Tea Packers (Pty) Ltd.?

Die webwerf vir Joekels Tea Packers (Pty) Ltd. is www.joekels.co.za.
Q6

Lewer Joekels Tea Packers (Pty) Ltd. af?

Ja, Joekels Tea Packers (Pty) Ltd. bied aflewering as 'n opsie aan. Skakel 031 709 1409 vir besonderhede.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

23 - 33 Hagart Road, Pinetown, Durban, 3610, South Africa
+

Besighede in Poskode 3610

Besighede in 3610: 20822
Bevolking: 373086
3610 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  15%
Industry:  13%
Ander:  50%

Prys

goedkoop:  54%
matige:  41%
duur:  5%
Ander:  0%

Area kodes

31:  84%
7:  6%
Ander:  10%

Woongebiede

Hillcrest:  6%
Kloof:  9%
New Germany:  12%
Pinetown:  19%
Ander:  54%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 3610

Geslag

Vroulik :  51%
Manlik:  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie