Isipingo Supermarket

Kontakinligting

Isipingo Supermarket
150 Old Main Road, Isipingo Rail, Isipingo, 4133, South Africa
KwaZulu-Natal, 4133
Bekom aanwysings
Telefoon: 031 902 7907
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Isipingo Supermarket is in KwaZulu-Natal geleë. Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Kruidenierswinkels en supermarkte.
bedryf
Voedsel »  Kruidenierswinkels en supermarkte
Beset in:
Kruidenierswinkels
ISIC-Kodes
4711

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Isipingo Supermarket?

Die foonnommer vir Isipingo Supermarket is 031 902 7907.
Q2

Waar is Isipingo Supermarket geleë?

Isipingo Supermarket is geleë by 150 Old Main Road, Isipingo Rail, Isipingo, 4133, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q3

Watter dae is Isipingo Supermarket oop?

Isipingo Supermarket is oop Ma.–Vr. 05:00–17:15; Sa. 05:00–16:00; So. 06:00–13:00 .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Isipingo Supermarket?

Jy kan Isipingo Supermarket kontak deur die telefoonnommer 031 902 7907 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

150 Old Main Road, Isipingo Rail, Isipingo, 4133, South Africa KwaZulu-Natal, 4133
+

Besighede in Poskode 4133

Besighede in 4133: 235
Bevolking: 33813
4133 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  23%
Industry:  14%
Professional Services:  11%
Automotive:  10%
Ander:  43%

Prys

matige:  57%
goedkoop:  29%
duur:  14%
Ander:  0%

Area kodes

31:  78%
7:  11%
Ander:  11%

Woongebiede

Isipingo:  22%
Isipingo Beach:  5%
Isipingo Hills:  9%
Isipingo Rail:  30%
Prospecton:  22%
Ander:  12%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 4133

Geslag

Vroulik :  50%
Manlik:  50%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie