Insurance Busters
Kontakinligting
Insurance Busters
5th Floor, 11 Adderley St, Cape Town City Centre, Cape Town, 8001, South Africa
Kaapstad, Wes-Kaap, 8001
Bekom aanwysings
Telefoon:
0860 994 096
Telefoon:
021 949 5700
Uur:
Vertoon (v)
Maandag
08:30 – 17:00
Dinsdag
08:30 – 17:00
Woensdag
08:30 – 17:00
Donderdag
08:30 – 17:00
Vrydag
08:30 – 16:00
Saterdag
Gesluit
Sondag
Gesluit
Web:
www.insurancebusters.co.za
Google kaarte:
Besoek
LinkedIn-profiel:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
📞
Call
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Insurance Busters is in Kaapstad, Wes-Kaap geleë.
bedryf
Finansiële Dienste
Beset in:
Insurance Broker
ISIC-Kodes
6622
SIC-Kodes
6411
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir Insurance Busters?
Die foonnommer vir Insurance Busters is
0860 994 096
.
Q2
Waar is Insurance Busters geleë?
Insurance Busters is geleë by
5th Floor, 11 Adderley St, Cape Town City Centre, Cape Town, 8001, South Africa, Kaapstad, Wes-Kaap
.
Q3
Watter dae is Insurance Busters oop?
Insurance Busters is oop Ma.–Do. 08:30–17:00; Vr. 08:30–16:00; gesluit Sa.–So. .
Q4
Is daar 'n primêre kontak vir Insurance Busters?
Jy kan Insurance Busters kontak deur die telefoonnommer
0860 994 096
te gebruik.
Q5
Wat is die webadres (URL) vir Insurance Busters?
Die webwerf vir Insurance Busters is
www.insurancebusters.co.za
.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
5th Floor, 11 Adderley St, Cape Town City Centre, Cape Town, 8001, South Africa Kaapstad, Wes-Kaap, 8001
Bond Busters
Verbandlenings-maatskappye
Consumer Debt Help
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 8001
Besighede in 8001:
6723
Bevolking:
33647
Kategorieë
Shopping:
21%
Professional Services:
18%
Restaurants:
10%
Ander:
51%
Prys
goedkoop:
47%
matige:
36%
duur:
14%
Baie Duur:
3%
Ander:
0%
Area kodes
21:
83%
7:
7%
Ander:
10%
Woongebiede
Cape Town CBD - Foreshore:
9%
Cape Town City Centre:
19%
Foreshore:
5%
Gardens:
21%
V & A Waterfront:
5%
Ander:
40%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 8001
Geslag
Vroulik :
52%
Manlik:
48%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in