Instroworx Pty Ltd

Kontakinligting

Instroworx Pty Ltd
62 Old Main Rd, Kloof, 3640, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 031 818 0319
Telefoon: 082 824 0920
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Instroworx Pty Ltd is in Kloof, KwaZulu-Natal geleë. Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Korporatiewe bestuur.
bedryf
Professionele Dienste »  Korporatiewe bestuur
Beset in:
Aktiwiteite van hoofkantore
ISIC-Kodes
7010

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Instroworx Pty Ltd?

Die foonnommer vir Instroworx Pty Ltd is 031 818 0319.
Q2

Waar is Instroworx Pty Ltd geleë?

Instroworx Pty Ltd is geleë by 62 Old Main Rd, Kloof, 3640, South Africa.
Q3

Watter dae is Instroworx Pty Ltd oop?

Instroworx Pty Ltd is oop Ma.–Vr. 08:00–16:30; gesluit Sa.–So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Instroworx Pty Ltd?

Jy kan Instroworx Pty Ltd kontak deur die telefoonnommer 031 818 0319 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Instroworx Pty Ltd?

Die webwerf vir Instroworx Pty Ltd is www.instroworx.co.za.
+

Soortgelyke Nabygeleë Maatskappye

+

Bykomende besighede by hierdie adres

62 Old Main Rd, Kloof, 3640, South Africa
+

Besighede in Poskode 3640

Besighede in 3640: 1059

Kategorieë

Professional Services:  20%
Shopping:  20%
Ander:  60%

Prys

goedkoop:  62%
matige:  38%
Ander:  0%

Area kodes

31:  75%
7:  10%
83:  7%
Ander:  8%

Woongebiede

Kloof:  91%
Ander:  9%
+

Skryf 'n resensie