Hospice Assn Of The Witwatersrand

Kontakinligting

Hospice Assn Of The Witwatersrand
51 9th St, Orange Grove, Johannesburg, 2192
Bekom aanwysings
Call
Resenseer
Voeg Foto

Kaart

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Hospice Assn Of The Witwatersrand?

Die foonnommer vir Hospice Assn Of The Witwatersrand is 011 728 0737.
Q2

Waar is Hospice Assn Of The Witwatersrand geleë?

Hospice Assn Of The Witwatersrand is geleë by 51 9th St, Orange Grove, Johannesburg, 2192, Gauteng.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Hospice Assn Of The Witwatersrand?

Jy kan Hospice Assn Of The Witwatersrand kontak deur die telefoonnommer 011 728 0737 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

51 9th St, Orange Grove, Johannesburg, 2192
+

Besighede in Poskode 2192

Besighede in 2192: 1792
Bevolking: 54534
2192 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  16%
Ander:  63%

Prys

goedkoop:  51%
matige:  39%
duur:  11%
Ander:  0%

Area kodes

11:  77%
7:  8%
82:  7%
Ander:  8%

Woongebiede

Highlands North:  14%
Norwood:  12%
Orange Grove:  15%
Sydenham:  5%
Ander:  54%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2192

Geslag

Vroulik :  54%
Manlik:  46%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie