Hobbies And Models Cc

Kontakinligting

Hobbies And Models Cc
140 Kitchener Avenue, Johannesburg, 2094, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 011 614 1888
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Kaart

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Hobbies And Models Cc?

Die foonnommer vir Hobbies And Models Cc is 011 614 1888.
Q2

Waar is Hobbies And Models Cc geleë?

Hobbies And Models Cc is geleë by 140 Kitchener Avenue, Johannesburg, 2094, South Africa, Gauteng.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Hobbies And Models Cc?

Jy kan Hobbies And Models Cc kontak deur die telefoonnommer 011 614 1888 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

140 Kitchener Avenue, Johannesburg, 2094, South Africa
+

Besighede in Poskode 2094

Besighede in 2094: 9710
Bevolking: 103392
2094 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  24%
Professional Services:  13%
Industry:  12%
Ander:  52%

Prys

goedkoop:  54%
matige:  40%
duur:  5%
Baie Duur:  2%
Ander:  0%

Area kodes

11:  74%
7:  13%
Ander:  13%

Woongebiede

City and Suburban:  8%
Heriotdale:  6%
Jeppestown:  11%
Kensington:  11%
Malvern:  11%
New Doornfontein:  7%
Ander:  46%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2094

Geslag

Manlik:  53%
Vroulik :  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie