Hillside Glass & Aluminium

Kontakinligting

Hillside Glass & Aluminium
291 Stephenson Rd, Pretoria Industrial, Pretoria, 0002, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 012 386 1961
Google kaarte: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Hillside Glass & Aluminium was gestig in 2001-12-12.
Gestig: 2001-12-12
Liasseernommer: 2001-084702-23
bedryf
Inkopies
Beset in:
Glass & Mirror Shop
ISIC-Kodes
4752

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Hillside Glass & Aluminium in besigheid?

Hillside Glass & Aluminium doen sake vir nagenoeg 25 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Hillside Glass & Aluminium?

Die foonnommer vir Hillside Glass & Aluminium is 012 386 1961.
Q3

Waar is Hillside Glass & Aluminium geleë?

Hillside Glass & Aluminium is geleë by 291 Stephenson Rd, Pretoria Industrial, Pretoria, 0002, South Africa, Gauteng.
Q4

Watter dae is Hillside Glass & Aluminium oop?

Hillside Glass & Aluminium is oop Ma.–Do. 07:30–16:30; Vr. 07:30–13:00; gesluit Sa.–So. .
Q5

Is daar 'n primêre kontak vir Hillside Glass & Aluminium?

Jy kan Hillside Glass & Aluminium kontak deur die telefoonnommer 012 386 1961 te gebruik.
Q6

Wat is die webadres (URL) vir Hillside Glass & Aluminium?

Die webwerf vir Hillside Glass & Aluminium is www.hillsideglass.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

291 Stephenson Rd, Pretoria Industrial, Pretoria, 0002, South Africa
+

Besighede in Poskode 0002

Besighede in 0002: 4220
Bevolking: 103071
0002 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  21%
Professional Services:  14%
Ander:  66%

Prys

goedkoop:  65%
matige:  27%
duur:  7%
Baie Duur:  1%
Ander:  0%

Area kodes

12:  81%
7:  11%
Ander:  9%

Woongebiede

Pretoria Central:  45%
Sunnyside:  19%
Ander:  36%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 0002

Geslag

Manlik:  51%
Vroulik :  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie