Hartzenberg Inc.

Kontakinligting

Hartzenberg Inc.
Suite 2, 1st Floor Hatfield Gables North, 484 Hilda St, Hatfield, Pretoria, 0083, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 012 362 8994
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
Professionele Dienste »  Notarisse
Beset in:
Notaris, Law Firm, Conveyancer, Civil Law Attorney, Legal Services
ISIC-Kodes
6910

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Hartzenberg Inc.?

Die foonnommer vir Hartzenberg Inc. is 012 362 8994.
Q2

Waar is Hartzenberg Inc. geleë?

Hartzenberg Inc. is geleë by Suite 2, 1st Floor Hatfield Gables North, 484 Hilda St, Hatfield, Pretoria, 0083, South Africa, Gauteng.
Q3

Watter dae is Hartzenberg Inc. oop?

Hartzenberg Inc. is oop Ma.–Vr. 08:30–16:30; gesluit Sa.–So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Hartzenberg Inc.?

Jy kan Hartzenberg Inc. kontak deur die telefoonnommer 012 362 8994 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Hartzenberg Inc.?

Die webwerf vir Hartzenberg Inc. is www.hartzlaw.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

Suite 2, 1st Floor Hatfield Gables North, 484 Hilda St, Hatfield, Pretoria, 0083, South Africa
+

Besighede in Poskode 0083

Besighede in 0083: 4766
Bevolking: 41166
0083 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  18%
Professional Services:  17%
Ander:  65%

Prys

goedkoop:  60%
matige:  30%
duur:  11%
Ander:  0%

Area kodes

12:  74%
7:  10%
82:  5%
Ander:  12%

Woongebiede

Arcadia:  28%
Colbyn:  8%
Hatfield:  28%
Hillcrest:  7%
Ander:  29%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 0083

Geslag

Vroulik :  55%
Manlik:  45%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie