Green Willows Properties 69 (Pty) LTD

Kontakinligting

Green Willows Properties 69 (Pty) LTD
15 GARTH ROAD MAYVILLE DURBAN 4091, South Africa
Durban, KwaZulu-Natal, 4091
Bekom aanwysings
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Green Willows Properties 69 (Pty) LTD is geleë by Durban, KwaZulu-Natal, en was gestig in 2004-06-23.
Gestig: 2004-06-23

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Green Willows Properties 69 (Pty) LTD in besigheid?

Green Willows Properties 69 (Pty) LTD doen sake vir nagenoeg 22 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Green Willows Properties 69 (Pty) LTD?

Die foonnommer vir Green Willows Properties 69 (Pty) LTD is 031 312 6969.
Q3

Waar is Green Willows Properties 69 (Pty) LTD geleë?

Green Willows Properties 69 (Pty) LTD is geleë by 15 GARTH ROAD MAYVILLE DURBAN 4091, South Africa, Durban, KwaZulu-Natal.
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Green Willows Properties 69 (Pty) LTD?

Jy kan Green Willows Properties 69 (Pty) LTD kontak deur die telefoonnommer 031 312 6969 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

15 GARTH ROAD MAYVILLE DURBAN 4091, South Africa Durban, KwaZulu-Natal, 4091
+

Besighede in Poskode 4091

Besighede in 4091: 2144
Bevolking: 176576
4091 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  21%
Professional Services:  12%
Ander:  67%

Prys

goedkoop:  52%
matige:  45%
duur:  3%
Ander:  0%

Area kodes

31:  86%
7:  6%
Ander:  9%

Woongebiede

Bonela:  7%
Overport:  11%
Reservoir Hills:  13%
Sherwood:  7%
Sparks:  5%
Springfield:  6%
Sydenham:  18%
Ander:  33%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 4091

Geslag

Vroulik :  51%
Manlik:  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie