Gourmet Café

Hierdie lysing is gemerk as verval.

Kontakinligting

Gourmet Café
47 Market St, George Central, George, 6530, South Africa
Bekom aanwysings
Historiese telefoon: 082 538 1123
Historiese Ure: Vertoon (v)
Google kaarte: Besoek
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Restaurante.
bedryf
Restaurante
Beset in:
Restaurante en mobiele voedseldiensaktiwiteite
ISIC-Kodes
5610

Vrae en Antwoorde

Q1

Waar is Gourmet Café geleë?

Gourmet Café is geleë by 47 Market St, George Central, George, 6530, South Africa, Wes-Kaap.
Q2

Watter dae is Gourmet Café oop?

Hierdie lysing is gemerk as verval.
Gourmet Café is oop Ma.–Vr. 07:00–16:00; Sa. 08:00–12:30; gesluit So. .
Q3

Wat is die webadres (URL) vir Gourmet Café?

Die webwerf vir Gourmet Café is gourmet-cafe.business.site.
+

Soortgelyke Nabygeleë Maatskappye

+

Bykomende besighede by hierdie adres

47 Market St, George Central, George, 6530, South Africa
+

Besighede in Poskode 6530

Besighede in 6530: 2710

Kategorieë

Shopping:  27%
Professional Services:  14%
Ander:  59%

Prys

matige:  43%
goedkoop:  35%
duur:  17%
Baie Duur:  4%
Ander:  0%

Area kodes

44:  71%
7:  12%
82:  6%
Ander:  11%

Woongebiede

George:  7%
George Central:  60%
George Industria:  5%
Ander:  29%
+

Skryf 'n resensie