Geobrugg Southern Africa
Kontakinligting
Geobrugg Southern Africa
40 Fransen Street
Krugersdorp, Gauteng, 1739
Bekom aanwysings
Vierkantig:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Geobrugg Southern Africa is in Krugersdorp, Gauteng geleë.
Vrae en Antwoorde
Q1
Waar is Geobrugg Southern Africa geleë?
Geobrugg Southern Africa is geleë by
40 Fransen Street, Krugersdorp, Gauteng, 1739
.
Q2
Wat is die webadres (URL) vir Geobrugg Southern Africa?
Daar is geen gelyste webwerf vir Geobrugg Southern Africa, maar jy kan Geobrugg Southern Africa op
Foursquare
vind.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
40 Fransen Street Krugersdorp, Gauteng, 1739
PMC Rubber Lining Services
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 1739
Besighede in 1739:
10119
Bevolking:
115896
Kategorieë
Shopping:
22%
Professional Services:
13%
Industry:
11%
Ander:
55%
Prys
goedkoop:
53%
matige:
39%
duur:
5%
Baie Duur:
3%
Ander:
0%
Area kodes
11:
68%
7:
12%
82:
8%
Ander:
12%
Woongebiede
Factoria:
5%
Krugersdorp:
19%
Monument:
7%
Noordheuwel:
9%
Ander:
59%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 1739
Geslag
Vroulik :
51%
Manlik:
49%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in