Foodservice Network Global (Pty) Ltd

Kontakinligting

Foodservice Network Global (Pty) Ltd
135 16th Street, Johannesburg, 2193, South Africa
Parkhurst, Gauteng, 2193
Bekom aanwysings
Telefoon: 087 751 4022
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Foodservice Network Global (Pty) Ltd is geleë by Parkhurst, Gauteng, en was gestig in 2008-08-18.
Gestig: 2008-08-18

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Foodservice Network Global (Pty) Ltd in besigheid?

Foodservice Network Global (Pty) Ltd doen sake vir nagenoeg 18 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Foodservice Network Global (Pty) Ltd?

Die foonnommer vir Foodservice Network Global (Pty) Ltd is 087 751 4022.
Q3

Waar is Foodservice Network Global (Pty) Ltd geleë?

Foodservice Network Global (Pty) Ltd is geleë by 135 16th Street, Johannesburg, 2193, South Africa, Parkhurst, Gauteng.
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Foodservice Network Global (Pty) Ltd?

Jy kan Foodservice Network Global (Pty) Ltd kontak deur die telefoonnommer 087 751 4022 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

135 16th Street, Johannesburg, 2193, South Africa Parkhurst, Gauteng, 2193
+

Besighede in Poskode 2193

Besighede in 2193: 2238
Bevolking: 43103
2193 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Professional Services:  21%
Shopping:  18%
Medical:  11%
Ander:  50%

Prys

goedkoop:  53%
matige:  37%
duur:  5%
Baie Duur:  5%
Ander:  0%

Area kodes

11:  82%
7:  5%
Ander:  13%

Woongebiede

Greenside:  7%
Killarney:  7%
Parkhurst:  13%
Parktown:  29%
Parktown North:  10%
Parkview:  6%
Parkwood:  9%
Ander:  18%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2193

Geslag

Vroulik :  54%
Manlik:  46%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie