Fireworx Media

5,0 ★★★★★ 10+ resensies
Hierdie lysing is gemerk as verval.

Besigheidskontak

Lauren Clifford-Holmes

Fireworx Media

Kontakinligting

Fireworx Media
68 Juta St, Johannesburg, 2001, South Africa
Bekom aanwysings
Historiese telefoon: 011 403 4934
Historiese Ure: Vertoon (v)
Facebook-profiel: Besoek
Twitter voer (twiets): Besoek
Google kaarte: Besoek
Vierkantig: Besoek
Vimeo: Besoek
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Fireworx Media was gestig in 2008.
Gestig: 2008
bedryf
Gemeenskap & Regering »  Film, televisie en video produksie
Beset in:
Distribution Service, HIV Testing Center, Rolprent, video en televisieprogramproduksieaktiwiteite, Festival, Video Store
ISIC-Kodes
47625310591186909000

Vrae en Antwoorde

Q1

Waar is Fireworx Media geleë?

Fireworx Media is geleë by 68 Juta St, Johannesburg, 2001, South Africa, Gauteng.
Q2

Watter dae is Fireworx Media oop?

Hierdie lysing is gemerk as verval.
Fireworx Media is oop Ma.–Vr. 09:00–17:00; gesluit Sa.–So. .
Q3

Wat is die webadres (URL) vir Fireworx Media?

Die webwerf vir Fireworx Media is www.fireworxmedia.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

68 Juta St, Johannesburg, 2001, South Africa
+

Besighede in Poskode 2001

Besighede in 2001: 18734
Bevolking: 136812
2001 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  27%
Professional Services:  12%
Ander:  61%

Prys

goedkoop:  53%
matige:  39%
duur:  7%
Baie Duur:  1%
Ander:  0%

Area kodes

11:  75%
7:  14%
Ander:  11%

Woongebiede

Hillbrow:  11%
Johannesburg:  20%
Marshalltown:  8%
Newtown:  5%
Selby:  8%
Ander:  46%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2001

Geslag

Manlik:  53%
Vroulik :  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie

Besigheidterugvoer

★★★★★Geen resensies oor AlleBesigheid nie5,0★★★★★10+ resensies elders

0 Assesserings

Wees die eerste om 'n resensie te skryf.