Finlam Textiles (Pty) Ltd

Kontakinligting

Finlam Textiles (Pty) Ltd
23 Manchester Rd, Pinetown, Durban, 3610, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 031 713 2400
Google kaarte: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Finlam Textiles (Pty) Ltd was gestig in 1994-05-11.
Gestig: 1994-05-11
bedryf
bedryf
Beset in:
Textile Mill
ISIC-Kodes
1312

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Finlam Textiles (Pty) Ltd in besigheid?

Finlam Textiles (Pty) Ltd doen sake vir nagenoeg 32 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Finlam Textiles (Pty) Ltd?

Die foonnommer vir Finlam Textiles (Pty) Ltd is 031 713 2400.
Q3

Waar is Finlam Textiles (Pty) Ltd geleë?

Finlam Textiles (Pty) Ltd is geleë by 23 Manchester Rd, Pinetown, Durban, 3610, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q4

Watter dae is Finlam Textiles (Pty) Ltd oop?

Finlam Textiles (Pty) Ltd is oop Ma.–Vr. 07:30–16:30; gesluit Sa.–So. .
Q5

Is daar 'n primêre kontak vir Finlam Textiles (Pty) Ltd?

Jy kan Finlam Textiles (Pty) Ltd kontak deur die telefoonnommer 031 713 2400 te gebruik.
Q6

Wat is die webadres (URL) vir Finlam Textiles (Pty) Ltd?

Die webwerf vir Finlam Textiles (Pty) Ltd is www.finlam.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

23 Manchester Rd, Pinetown, Durban, 3610, South Africa
+

Besighede in Poskode 3610

Besighede in 3610: 20822
Bevolking: 373086
3610 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  15%
Industry:  13%
Ander:  50%

Prys

goedkoop:  54%
matige:  41%
duur:  5%
Ander:  0%

Area kodes

31:  84%
7:  6%
Ander:  10%

Woongebiede

Hillcrest:  6%
Kloof:  9%
New Germany:  12%
Pinetown:  19%
Ander:  54%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 3610

Geslag

Vroulik :  51%
Manlik:  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie