Fields Auto Centre
Kontakinligting
Fields Auto Centre
15 Gates St, North End, Gqeberha, 6001, South Africa
Port Elizabeth, Oos-Kaap, 6001
Bekom aanwysings
Telefoon:
041 484 1036
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
📞
Call
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Fields Auto Centre is in Port Elizabeth, Oos-Kaap geleë. Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Motorwerktuigkundige.
bedryf
Motor
»
Motorwerktuigkundige
Beset in:
Opknapping en herstel van voertuie
ISIC-Kodes
4520
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir Fields Auto Centre?
Die foonnommer vir Fields Auto Centre is
041 484 1036
.
Q2
Waar is Fields Auto Centre geleë?
Fields Auto Centre is geleë by
15 Gates St, North End, Gqeberha, 6001, South Africa, Port Elizabeth, Oos-Kaap
.
Q3
Is daar 'n primêre kontak vir Fields Auto Centre?
Jy kan Fields Auto Centre kontak deur die telefoonnommer
041 484 1036
te gebruik.
+
Soortgelyke Nabygeleë Maatskappye
BestDrive Barkhuizen Tyre Services
Motorwerktuigkundige
0.44 km ·
13 Paterson Rd
Swift Auto Care
Motorwerktuigkundige
2.21 km ·
21 RESIDENTIAL St
Rex Diff & Gearbox Port Elizabeth
Motorwerktuigkundige
2.95 km ·
41 Fettes Rd North End
+
Bykomende besighede by hierdie adres
15 Gates St, North End, Gqeberha, 6001, South Africa Port Elizabeth, Oos-Kaap, 6001
JF Body Repairs
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 6001
Besighede in 6001:
15334
Bevolking:
91037
Kategorieë
Shopping:
20%
Professional Services:
13%
Industry:
11%
Ander:
55%
Prys
goedkoop:
59%
matige:
28%
duur:
12%
Baie Duur:
2%
Ander:
0%
Area kodes
41:
84%
7:
7%
Ander:
9%
Woongebiede
Mill Park:
7%
North End:
20%
Port Elizabeth Central:
18%
Sidwell:
6%
Summerstrand:
7%
Sydenham:
6%
Ander:
35%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 6001
Geslag
Vroulik :
52%
Manlik:
48%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in