Exact - Ballito

Kontakinligting

Exact - Ballito
Shop 414, Ballito Junction, 4399 Leonora Dr, Ballito, Durban, 4420, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 032 946 7337
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Klerewinkels.
bedryf
Inkopies »  KlerewinkelsSkoenwinkels
Beset in:
Kinder- en babaklere, Baby Clothing Store, Groothandel van klere, skoene en leerartikels in spesialiswinkels, Damesklere, Skoenwinkels
ISIC-Kodes
4771

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Exact - Ballito?

Die foonnommer vir Exact - Ballito is 032 946 7337.
Q2

Waar is Exact - Ballito geleë?

Exact - Ballito is geleë by Shop 414, Ballito Junction, 4399 Leonora Dr, Ballito, Durban, 4420, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q3

Watter dae is Exact - Ballito oop?

Exact - Ballito is oop Ma.–So. 09:00–17:00 .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Exact - Ballito?

Jy kan Exact - Ballito kontak deur die telefoonnommer 032 946 7337 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Exact - Ballito?

Die webwerf vir Exact - Ballito is www.exact.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

Shop 414, Ballito Junction, 4399 Leonora Dr, Ballito, Durban, 4420, South Africa
+

Besighede in Poskode 4420

Besighede in 4420: 442
Bevolking: 9340
4420 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  23%
Professional Services:  12%
Home Services:  10%
Ander:  55%

Prys

goedkoop:  53%
matige:  33%
duur:  13%
Ander:  0%

Area kodes

32:  74%
7:  10%
82:  7%
Ander:  9%

Woongebiede

Ballito:  68%
Salt Rock:  5%
Umhlali Beach:  6%
Ander:  22%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 4420

Geslag

Vroulik :  53%
Manlik:  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie