Everstar Industries

Besigheidskontak

Jiahe Li

Transportation/Trucking/Railroad

Kontakinligting

Everstar Industries
Highway Business Park, 103 Park Ave, Rooihuiskraal, Centurion, 0046, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 012 940 1750
Telefoon: 012 940 1780
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
Instagram: Besoek
LinkedIn-profiel: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Everstar Industries was gestig in 2010. By hierdie ligging, Everstar Industries neem ongeveer 64 persone in diens. Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Vragmotors en Sleepwaens.
Werknemers: 64
Gestig: 2010
bedryf
Motor »  Vragmotors en Sleepwaens
Beset in:
Mining equipment, Vragmotors en Sleepwaens, Truck parts supplier
ISIC-Kodes
282445104530

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Everstar Industries in besigheid?

Everstar Industries doen sake vir nagenoeg 16 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Everstar Industries?

Die foonnommer vir Everstar Industries is 012 940 1750.
Q3

Hoe groot is Everstar Industries?

Everstar Industries neem ongeveer 64 persone in diens by hierdie ligging.
Q4

Waar is Everstar Industries geleë?

Everstar Industries is geleë by Highway Business Park, 103 Park Ave, Rooihuiskraal, Centurion, 0046, South Africa, Gauteng.
Q5

Watter dae is Everstar Industries oop?

Everstar Industries is oop Ma.–Vr. 08:00–17:00; gesluit Sa.–So. .
Q6

Is daar 'n primêre kontak vir Everstar Industries?

Jiahe Li (Transportation/Trucking/Railroad) by Everstar Industries.
Q7

Is daar enige ander kontakte geassosieer met Everstar Industries?

Ons het 9 addisionele kontak(te) vir Everstar Industries. Dit sluit: Marc Mynhardt, Chris Watkins, Ricky Niddrie, Tj Ntlabezo, Irvin Mabe, Jitesh Harrimohan, Nicole Grobler, Langelihle Xaba & Angelique O'Reilly in.
Q8

Wat is die webadres (URL) vir Everstar Industries?

Die webwerf vir Everstar Industries is www.everstarindustries.com.
Q9

Hoeveel mense is indiens by Everstar Industries?

Everstar Industries het nagenoeg 64 werknemers by hierdie ligging.
Q10

Lewer Everstar Industries af?

Ja, Everstar Industries bied aflewering as 'n opsie aan. Skakel 012 940 1750 vir besonderhede.
+

Besighede in Poskode 0046

Besighede in 0046: 365
Bevolking: 17099
0046 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  25%
Professional Services:  17%
Ander:  59%

Prys

goedkoop:  76%
matige:  14%
Baie Duur:  10%
Ander:  0%

Area kodes

12:  73%
7:  9%
82:  7%
Ander:  12%

Woongebiede

Centurion:  14%
Centurion Central:  30%
Centurion Golf Estate:  7%
Hennopspark:  5%
Ander:  44%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 0046

Geslag

Manlik:  62%
Vroulik :  38%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie