Emergency 121

Kontakinligting

Emergency 121
249 Muldersdrif Rd, Krugersdorp, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 078 116 4923
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Hospitale.
bedryf
Medies »  Hospitale
Beset in:
Hospitaalaktiwiteite
ISIC-Kodes
8610

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Emergency 121?

Die foonnommer vir Emergency 121 is 078 116 4923.
Q2

Waar is Emergency 121 geleë?

Emergency 121 is geleë by 249 Muldersdrif Rd, Krugersdorp, South Africa, Gauteng.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Emergency 121?

Jy kan Emergency 121 kontak deur die telefoonnommer 078 116 4923 te gebruik.
+

Soortgelyke Nabygeleë Maatskappye

+

Bykomende besighede by hierdie adres

249 Muldersdrif Rd, Krugersdorp, South Africa
+

Besighede in Poskode 1752

Besighede in 1752: 578
Bevolking: 18059

Kategorieë

Shopping:  31%
Professional Services:  10%
Ander:  59%

Area kodes

11:  73%
82:  10%
7:  7%
83:  6%
Ander:  4%

Woongebiede

Kenmare:  4%
Krugersdorp:  43%
Monument:  20%
Paardeplaats 177 IQ:  15%
Ander:  18%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 1752

Geslag

Manlik:  55%
Vroulik :  45%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie