EduBabe Somerset West

4,5 ★★★★ 1+ resensies

Kontakinligting

EduBabe Somerset West
68 Andries Pretorius St, The Village, Cape Town, 7130, South Africa
Kaapstad, Wes-Kaap, 7130
Bekom aanwysings
Telefoon: 079 578 6993
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
Instagram: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

EduBabe Somerset West is in Kaapstad, Wes-Kaap geleë. Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Korporatiewe bestuur.
bedryf
Professionele Dienste »  Korporatiewe bestuur
Beset in:
Aktiwiteite van hoofkantore
ISIC-Kodes
7010

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir EduBabe Somerset West?

Die foonnommer vir EduBabe Somerset West is 079 578 6993.
Q2

Waar is EduBabe Somerset West geleë?

EduBabe Somerset West is geleë by 68 Andries Pretorius St, The Village, Cape Town, 7130, South Africa, Kaapstad, Wes-Kaap.
Q3

Watter dae is EduBabe Somerset West oop?

EduBabe Somerset West is oop Ma.–Vr. 09:00–17:00; Sa. 09:00–13:00; gesluit So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir EduBabe Somerset West?

Jy kan EduBabe Somerset West kontak deur die telefoonnommer 079 578 6993 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir EduBabe Somerset West?

Die webwerf vir EduBabe Somerset West is www.edubabe.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

68 Andries Pretorius St, The Village, Cape Town, 7130, South Africa Kaapstad, Wes-Kaap, 7130
+

Besighede in Poskode 7130

Besighede in 7130: 10371
Bevolking: 94781
7130 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  14%
Ander:  64%

Prys

goedkoop:  56%
matige:  30%
duur:  8%
Baie Duur:  5%
Ander:  0%

Area kodes

21:  80%
7:  8%
82:  5%
Ander:  6%

Woongebiede

Audas Estate:  9%
Somerset West:  39%
Ander:  52%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 7130

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie

Besigheidterugvoer

★★★★★Geen resensies oor AlleBesigheid nie4,5★★★★1+ resensies elders

0 Assesserings

Wees die eerste om 'n resensie te skryf.