Edge Africa

Kontakinligting

Edge Africa
722 Bluff Rd, Grosvenor, Bluff, 4052, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 031 462 1980
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Kaart

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Edge Africa?

Die foonnommer vir Edge Africa is 031 462 1980.
Q2

Waar is Edge Africa geleë?

Edge Africa is geleë by 722 Bluff Rd, Grosvenor, Bluff, 4052, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Edge Africa?

Jy kan Edge Africa kontak deur die telefoonnommer 031 462 1980 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

722 Bluff Rd, Grosvenor, Bluff, 4052, South Africa
+

Besighede in Poskode 4052

Besighede in 4052: 7253
Bevolking: 91618
4052 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  21%
Industry:  15%
Professional Services:  11%
Ander:  53%

Prys

goedkoop:  52%
matige:  41%
duur:  5%
Baie Duur:  2%
Ander:  0%

Area kodes

31:  84%
7:  8%
Ander:  8%

Woongebiede

Bluff:  9%
Clairwood:  27%
Grosvenor:  6%
Jacobs:  11%
Mobeni East:  11%
Ocean View:  6%
Wentworth:  6%
Ander:  25%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 4052

Geslag

Vroulik :  50%
Manlik:  50%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie