EcoBat (Pty) Ltd

Kontakinligting

EcoBat (Pty) Ltd
21 Aurora Dr, uMhlanga, 4319, South Africa
Umhlanga, KwaZulu-Natal, 4319
Bekom aanwysings
Telefoon: 076 862 3655
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

EcoBat (Pty) Ltd is in Umhlanga, KwaZulu-Natal geleë.
bedryf
Tuisdienste
Beset in:
Electric Utility Company
ISIC-Kodes
4321

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir EcoBat (Pty) Ltd?

Die foonnommer vir EcoBat (Pty) Ltd is 076 862 3655.
Q2

Waar is EcoBat (Pty) Ltd geleë?

EcoBat (Pty) Ltd is geleë by 21 Aurora Dr, uMhlanga, 4319, South Africa, Umhlanga, KwaZulu-Natal.
Q3

Watter dae is EcoBat (Pty) Ltd oop?

EcoBat (Pty) Ltd is oop Ma.–Vr. 08:00–17:00; gesluit Sa.–So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir EcoBat (Pty) Ltd?

Jy kan EcoBat (Pty) Ltd kontak deur die telefoonnommer 076 862 3655 te gebruik.
+

Historiese inligting

Ou besigheidswebwerwe en e-posse wat nie meer bestaan nie, slegs vir inligtingsdoeleindes.
www.ecobat-sa.co.za
+

Bykomende besighede by hierdie adres

21 Aurora Dr, uMhlanga, 4319, South Africa Umhlanga, KwaZulu-Natal, 4319
+

Besighede in Poskode 4319

Besighede in 4319: 1483
Bevolking: 41718
4319 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  25%
Professional Services:  13%
Ander:  62%

Prys

goedkoop:  57%
matige:  31%
duur:  10%
Baie Duur:  2%
Ander:  0%

Area kodes

31:  85%
Ander:  15%

Woongebiede

Somerset Park:  7%
Umhlanga:  24%
Umhlanga Ridge:  50%
Umhlanga Rocks:  7%
Ander:  12%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 4319

Geslag

Vroulik :  51%
Manlik:  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie