Drive Thru Liquor
Kontakinligting
Drive Thru Liquor
389 Voortrekker Rd; 7405 Cape Town, South Africa
Kaapstad, Wes-Kaap
Bekom aanwysings
Telefoon:
021 510 0317
Facebook-profiel:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
📞
Call
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Drive Thru Liquor is in Kaapstad, Wes-Kaap geleë.
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir Drive Thru Liquor?
Die foonnommer vir Drive Thru Liquor is
021 510 0317
.
Q2
Waar is Drive Thru Liquor geleë?
Drive Thru Liquor is geleë by
389 Voortrekker Rd; 7405 Cape Town, South Africa, Kaapstad, Wes-Kaap
.
Q3
Is daar 'n primêre kontak vir Drive Thru Liquor?
Jy kan Drive Thru Liquor kontak deur die telefoonnommer
021 510 0317
te gebruik.
Q4
Wat is die webadres (URL) vir Drive Thru Liquor?
Daar is geen gelyste webwerf vir Drive Thru Liquor, maar jy kan Drive Thru Liquor op
Facebook
vind.
+
Besighede in Poskode 7405
Besighede in 7405:
2985
Bevolking:
75503
Kategorieë
Shopping:
24%
Industry:
15%
Professional Services:
14%
Ander:
48%
Prys
matige:
46%
goedkoop:
44%
duur:
7%
Baie Duur:
2%
Ander:
0%
Area kodes
21:
87%
7:
5%
Ander:
7%
Woongebiede
Brooklyn:
9%
Kensington:
5%
Maitland:
25%
Ndabeni:
10%
Paarden Eiland:
23%
Pinelands:
17%
Ander:
10%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 7405
Geslag
Vroulik :
51%
Manlik:
49%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in