Drc Timber (Pty) Ltd

Besigheidskontak

DRC Timber

Drc Timber (Pty) Ltd

Kontakinligting

Drc Timber (Pty) Ltd
1 Beatrix Street, Brackenfell Industrial, Cape Town, 7560, South Africa
Kaapstad, Wes-Kaap, 7560
Bekom aanwysings
Telefoon: 021 982 3880
Faks: 021 982 3838
Google kaarte: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Drc Timber (Pty) Ltd is in Kaapstad, Wes-Kaap geleë.

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Drc Timber (Pty) Ltd?

Die foonnommer vir Drc Timber (Pty) Ltd is 021 982 3880.
Q2

Waar is Drc Timber (Pty) Ltd geleë?

Drc Timber (Pty) Ltd is geleë by 1 Beatrix Street, Brackenfell Industrial, Cape Town, 7560, South Africa, Kaapstad, Wes-Kaap.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Drc Timber (Pty) Ltd?

Jy kan Drc Timber (Pty) Ltd kontak deur die telefoonnommer 021 982 3880 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

1 Beatrix Street, Brackenfell Industrial, Cape Town, 7560, South Africa Kaapstad, Wes-Kaap, 7560
+

Besighede in Poskode 7560

Besighede in 7560: 7840
Bevolking: 26803
7560 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  23%
Professional Services:  13%
Industry:  12%
Ander:  52%

Prys

goedkoop:  82%
matige:  12%
duur:  6%
Ander:  0%

Area kodes

21:  79%
7:  8%
Ander:  13%

Woongebiede

Brackenfell:  32%
Brackenfell Industrial:  9%
Brackenfell South:  16%
Okavango Park:  6%
Protea Hoogte:  6%
Ander:  30%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 7560

Geslag

Vroulik :  51%
Manlik:  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie