Dr Warren Jordan Chiropractor
Hierdie lysing is gemerk as verval.
Kontakinligting
Dr Warren Jordan Chiropractor
892 Umgeni Rd, Morningside, Berea, 4001, South Africa
Bekom aanwysings
Historiese telefoon:
031 303 3874
Historiese Ure:
Vertoon (v)
Maandag
08:00 – 17:30
Dinsdag
11:30 – 18:30
Woensdag
08:00 – 16:00
Donderdag
08:00 – 17:30
Vrydag
08:00 – 16:00
Saterdag
Gesluit
Sondag
Gesluit
Web:
www.westvillechiro.yolasite.com
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Chiropraktisyns.
bedryf
Medies
»
Gesondheid en medies
;
Chiropraktisyns
Beset in:
Mediese en tandheelkundige praktyksaktiwiteite, Chiropraktisyns
ISIC-Kodes
8620
,
8690
Vrae en Antwoorde
Q1
Waar is Dr Warren Jordan Chiropractor geleë?
Dr Warren Jordan Chiropractor is geleë by
892 Umgeni Rd, Morningside, Berea, 4001, South Africa, KwaZulu-Natal
.
Q2
Watter dae is Dr Warren Jordan Chiropractor oop?
Hierdie lysing is gemerk as verval.
Dr Warren Jordan Chiropractor is oop
Maandag:
08:00–17:30
Dinsdag:
11:30–18:30
Woensdag:
08:00–16:00
Donderdag:
08:00–17:30
Vrydag:
08:00–16:00
Saterdag:
Gesluit
Sondag:
Gesluit
Q3
Wat is die webadres (URL) vir Dr Warren Jordan Chiropractor?
Die webwerf vir Dr Warren Jordan Chiropractor is
www.westvillechiro.yolasite.com
.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
892 Umgeni Rd, Morningside, Berea, 4001, South Africa
AJF Agencies
Besigheid by hierdie adres
CTU Training Solutions Durban
Besigheid by hierdie adres
Core Business
Besigheid by hierdie adres
Durban Chamber Foundation
Besigheid by hierdie adres
Ferreiras Decor World
Besigheid by hierdie adres
Fixem
Besigheid by hierdie adres
Sien meer besighede by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 4001
Besighede in 4001:
14150
Bevolking:
251136
Kategorieë
Shopping:
25%
Professional Services:
13%
Ander:
61%
Prys
goedkoop:
49%
matige:
42%
duur:
7%
Baie Duur:
1%
Ander:
0%
Area kodes
31:
83%
7:
8%
Ander:
9%
Woongebiede
Durban Central:
31%
Greyville:
5%
Morningside:
6%
Musgrave:
5%
Windermere:
7%
Ander:
46%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 4001
Geslag
Vroulik :
52%
Manlik:
48%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in