DR VL Dywili

Kontakinligting

DR VL Dywili
Thandolwethu Family Medical Centre, 495 Church St, Pietermaritzburg, 3201, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 033 342 1402
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Algemene praktisyns.
bedryf
Medies »  Algemene praktisyns
Beset in:
Algemene praktisyns
ISIC-Kodes
8620

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir DR VL Dywili?

Die foonnommer vir DR VL Dywili is 033 342 1402.
Q2

Waar is DR VL Dywili geleë?

DR VL Dywili is geleë by Thandolwethu Family Medical Centre, 495 Church St, Pietermaritzburg, 3201, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q3

Watter dae is DR VL Dywili oop?

DR VL Dywili is oop Ma.–Vr. 08:00–17:00; Sa. 09:00–14:00; So. 09:00–12:00 .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir DR VL Dywili?

Jy kan DR VL Dywili kontak deur die telefoonnommer 033 342 1402 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

Thandolwethu Family Medical Centre, 495 Church St, Pietermaritzburg, 3201, South Africa
+

Besighede in Poskode 3201

Besighede in 3201: 20625
Bevolking: 494722
3201 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  24%
Professional Services:  12%
Ander:  64%

Prys

goedkoop:  57%
matige:  36%
duur:  5%
Baie Duur:  1%
Ander:  0%

Area kodes

33:  83%
7:  8%
Ander:  9%

Woongebiede

Pietermaritzburg:  44%
Ander:  56%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 3201

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie