Dr Khan

Kontakinligting

Dr Khan
262 Jules St, Jeppestown, Sandton, 2094, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 011 614 3509
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Gesondheid en medies.
bedryf
Medies »  Gesondheid en medies
Beset in:
Mediese en tandheelkundige praktyksaktiwiteite
ISIC-Kodes
8620

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Dr Khan?

Die foonnommer vir Dr Khan is 011 614 3509.
Q2

Waar is Dr Khan geleë?

Dr Khan is geleë by 262 Jules St, Jeppestown, Sandton, 2094, South Africa, Gauteng.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Dr Khan?

Jy kan Dr Khan kontak deur die telefoonnommer 011 614 3509 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

262 Jules St, Jeppestown, Sandton, 2094, South Africa
+

Besighede in Poskode 2094

Besighede in 2094: 2220
Bevolking: 103392
2094 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  24%
Professional Services:  13%
Industry:  12%
Ander:  52%

Prys

goedkoop:  54%
matige:  40%
duur:  5%
Baie Duur:  2%
Ander:  0%

Area kodes

11:  74%
7:  13%
Ander:  13%

Woongebiede

City and Suburban:  8%
Heriotdale:  6%
Jeppestown:  11%
Kensington:  11%
Malvern:  11%
New Doornfontein:  7%
Ander:  46%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2094

Geslag

Manlik:  53%
Vroulik :  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie