Diversity Recruitment

Kontakinligting

Diversity Recruitment
37 Woodley Rd, Cresta, Randburg, 2194, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 011 476 4421
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Diversity Recruitment was gestig in 2005-07-18.
Gestig: 2005-07-18
Liasseernommer: 2005-025410-21
bedryf
Professionele Dienste
Beset in:
Temp Agency, Employment Agency
ISIC-Kodes
7810, 7820

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Diversity Recruitment in besigheid?

Diversity Recruitment doen sake vir nagenoeg 21 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Diversity Recruitment?

Die foonnommer vir Diversity Recruitment is 011 476 4421.
Q3

Waar is Diversity Recruitment geleë?

Diversity Recruitment is geleë by 37 Woodley Rd, Cresta, Randburg, 2194, South Africa, Gauteng.
Q4

Watter dae is Diversity Recruitment oop?

Diversity Recruitment is oop Ma.–Do. 08:00–16:00; Vr. 08:00–14:00; gesluit Sa.–So. .
Q5

Is daar 'n primêre kontak vir Diversity Recruitment?

Jy kan Diversity Recruitment kontak deur die telefoonnommer 011 476 4421 te gebruik.
Q6

Wat is die webadres (URL) vir Diversity Recruitment?

Die webwerf vir Diversity Recruitment is www.diversityrecruitment.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

37 Woodley Rd, Cresta, Randburg, 2194, South Africa
+

Besighede in Poskode 2194

Besighede in 2194: 20131
Bevolking: 141642
2194 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  19%
Ander:  59%

Prys

goedkoop:  55%
matige:  37%
duur:  6%
Baie Duur:  2%
Ander:  0%

Area kodes

11:  77%
7:  8%
82:  5%
Ander:  9%

Woongebiede

Blairgowrie:  12%
Ferndale:  30%
Randburg:  8%
Ander:  50%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2194

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie