DAWN Africa

Kontakinligting

DAWN Africa
2 Nobel Ave, Founders Hill, Modderfontein, Johannesburg, 1609, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 010 006 0820
Telefoon: 011 323 0516
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
bedryf
Beset in:
Exporter
ISIC-Kodes
5229

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir DAWN Africa?

Die foonnommer vir DAWN Africa is 010 006 0820.
Q2

Waar is DAWN Africa geleë?

DAWN Africa is geleë by 2 Nobel Ave, Founders Hill, Modderfontein, Johannesburg, 1609, South Africa, Gauteng.
Q3

Watter dae is DAWN Africa oop?

DAWN Africa is oop Ma.–Vr. 08:00–17:00; gesluit Sa.–So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir DAWN Africa?

Jy kan DAWN Africa kontak deur die telefoonnommer 010 006 0820 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir DAWN Africa?

Die webwerf vir DAWN Africa is www.dawnafrica.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

2 Nobel Ave, Founders Hill, Modderfontein, Johannesburg, 1609, South Africa
+

Besighede in Poskode 1609

Besighede in 1609: 11509
Bevolking: 65758
1609 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  23%
Professional Services:  16%
Industry:  12%
Ander:  49%

Prys

goedkoop:  52%
matige:  40%
duur:  5%
Baie Duur:  3%
Ander:  0%

Area kodes

11:  79%
7:  7%
82:  6%
Ander:  9%

Woongebiede

Eastleigh:  15%
Edenvale:  32%
Sebenza:  12%
Ander:  41%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 1609

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie