Damelin College
Kontakinligting
Damelin College
104 Meade St, George Central, George, 6529, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon:
044 884 0263
Web:
www.damelin.co.za
Epos:
[email protected]
Twitter voer (twiets):
Besoek
Google kaarte:
Besoek
Vierkantig:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
📞
Call
Epos
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
bedryf
Opvoeding
Beset in:
Learning Center
ISIC-Kodes
8549
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir Damelin College?
Die foonnommer vir Damelin College is
044 884 0263
.
Q2
Waar is Damelin College geleë?
Damelin College is geleë by
104 Meade St, George Central, George, 6529, South Africa, Wes-Kaap
.
Q3
Is daar 'n primêre kontak vir Damelin College?
Jy kan Damelin College kontak deur die telefoonnommer
044 884 0263
te gebruik.
Q4
Wat is die webadres (URL) vir Damelin College?
Die webwerf vir Damelin College is
www.damelin.co.za
.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
104 Meade St, George Central, George, 6529, South Africa
Cheese Etc Meade
Besigheid by hierdie adres
Coffee and Friends Coffee Café, George.
Kafees
Credit Rescue George, Western Cape
Besigheid by hierdie adres
Damelin - George Campus
Besigheid by hierdie adres
Estique Wedding and Formal Wear
Besigheid by hierdie adres
Garden Route Hair Extensions
Besigheid by hierdie adres
Sien meer besighede by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 6529
Besighede in 6529:
2100
Bevolking:
186083
Kategorieë
Shopping:
21%
Professional Services:
10%
Ander:
69%
Prys
goedkoop:
68%
matige:
23%
duur:
9%
Ander:
0%
Area kodes
44:
85%
7:
5%
Ander:
10%
Woongebiede
Bodorp:
6%
Dormehls Drift:
7%
George Central:
30%
George South:
10%
Ander:
47%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 6529
Geslag
Vroulik :
51%
Manlik:
49%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in