Coalition Trading 469 Cc

Kontakinligting

Coalition Trading 469 Cc
26 KING EDWARD STREET NEWTON PARK PORT ELIZABETH 6045, South Africa
Port Elizabeth, Oos-Kaap, 6045
Bekom aanwysings
Telefoon: 012 680 6605
Telefoon: 041 365 1380
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Coalition Trading 469 Cc is geleë by Port Elizabeth, Oos-Kaap, en was gestig in 2004-07-19.
Gestig: 2004-07-19

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Coalition Trading 469 Cc in besigheid?

Coalition Trading 469 Cc doen sake vir nagenoeg 22 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Coalition Trading 469 Cc?

Die foonnommer vir Coalition Trading 469 Cc is 012 680 6605.
Q3

Waar is Coalition Trading 469 Cc geleë?

Coalition Trading 469 Cc is geleë by 26 KING EDWARD STREET NEWTON PARK PORT ELIZABETH 6045, South Africa, Port Elizabeth, Oos-Kaap.
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Coalition Trading 469 Cc?

Jy kan Coalition Trading 469 Cc kontak deur die telefoonnommer 012 680 6605 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

26 KING EDWARD STREET NEWTON PARK PORT ELIZABETH 6045, South Africa Port Elizabeth, Oos-Kaap, 6045
+

Besighede in Poskode 6045

Besighede in 6045: 1751
Bevolking: 16706
6045 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  26%
Professional Services:  15%
Ander:  59%

Prys

goedkoop:  62%
matige:  36%
duur:  3%
Ander:  0%

Area kodes

41:  90%
Ander:  10%

Woongebiede

Cotswold:  7%
Greenacres:  8%
Newton Park:  70%
Ander:  15%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 6045

Geslag

Vroulik :  54%
Manlik:  46%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie