Chris Lategan
Kontakinligting
Chris Lategan
18 Hope St, Gardens, Cape Town, 8001, South Africa
Kaapstad, Wes-Kaap, 8001
Bekom aanwysings
Telefoon:
021 510 4850
Web:
chrislategan.com
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
📞
Call
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Chris Lategan is in Kaapstad, Wes-Kaap geleë.
bedryf
Professionele Dienste
Beset in:
Design Agency
ISIC-Kodes
7410
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir Chris Lategan?
Die foonnommer vir Chris Lategan is
021 510 4850
.
Q2
Waar is Chris Lategan geleë?
Chris Lategan is geleë by
18 Hope St, Gardens, Cape Town, 8001, South Africa, Kaapstad, Wes-Kaap
.
Q3
Is daar 'n primêre kontak vir Chris Lategan?
Jy kan Chris Lategan kontak deur die telefoonnommer
021 510 4850
te gebruik.
Q4
Wat is die webadres (URL) vir Chris Lategan?
Die webwerf vir Chris Lategan is
chrislategan.com
.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
18 Hope St, Gardens, Cape Town, 8001, South Africa Kaapstad, Wes-Kaap, 8001
18 Hope St
Besigheid by hierdie adres
Cellular Rent Africa
Besigheid by hierdie adres
Cloud Press Marketing
Besigheid by hierdie adres
Eacb Studio (Pty) Ltd
Besigheid by hierdie adres
Informtech Distributors
Besigheid by hierdie adres
Nautilus Film Crew
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 8001
Besighede in 8001:
20776
Bevolking:
33647
Kategorieë
Shopping:
21%
Professional Services:
18%
Restaurants:
10%
Ander:
51%
Prys
goedkoop:
47%
matige:
36%
duur:
14%
Baie Duur:
3%
Ander:
0%
Area kodes
21:
83%
7:
7%
Ander:
10%
Woongebiede
Cape Town CBD - Foreshore:
9%
Cape Town City Centre:
19%
Foreshore:
5%
Gardens:
21%
V & A Waterfront:
5%
Ander:
40%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 8001
Geslag
Vroulik :
52%
Manlik:
48%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in