Chitaka Properties (Pty) Ltd

Kontakinligting

Chitaka Properties (Pty) Ltd
73 Meade Street
George, Wes-Kaap, 6530
Bekom aanwysings
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Chitaka Properties (Pty) Ltd is in George, Wes-Kaap geleë.
bedryf
Finansiële Dienste
Beset in:
Non Life Insurance Agency
ISIC-Kodes
6512

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Chitaka Properties (Pty) Ltd?

Die foonnommer vir Chitaka Properties (Pty) Ltd is 044 691 1840.
Q2

Waar is Chitaka Properties (Pty) Ltd geleë?

Chitaka Properties (Pty) Ltd is geleë by 73 Meade Street, George, Wes-Kaap, 6530.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Chitaka Properties (Pty) Ltd?

Jy kan Chitaka Properties (Pty) Ltd kontak deur die telefoonnommer 044 691 1840 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

73 Meade Street George, Wes-Kaap, 6530
+

Besighede in Poskode 6530

Kategorieë

Shopping:  27%
Professional Services:  14%
Ander:  59%

Prys

matige:  43%
goedkoop:  35%
duur:  17%
Baie Duur:  4%
Ander:  0%

Area kodes

44:  71%
7:  12%
82:  6%
Ander:  11%

Woongebiede

George:  7%
George Central:  60%
George Industria:  5%
Ander:  29%
+

Skryf 'n resensie