Chers Sports Bar

Kontakinligting

Chers Sports Bar
139 Wetton Rd, Ottery, Cape Town, 7808, South Africa
Kaapstad, Wes-Kaap, 7808
Bekom aanwysings
Telefoon: 021 704 0662
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Chers Sports Bar is geleë by Kaapstad, Wes-Kaap, en was gestig in 2012-06-14. Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Kroeë en tavernes.
Gestig: 2012-06-14
Liasseernommer: 2012-103389-07
bedryf
Restaurante »  Kroeë en tavernes
Beset in:
Kroeë en tavernes
ISIC-Kodes
5630

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Chers Sports Bar in besigheid?

Chers Sports Bar doen sake vir nagenoeg 14 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Chers Sports Bar?

Die foonnommer vir Chers Sports Bar is 021 704 0662.
Q3

Waar is Chers Sports Bar geleë?

Chers Sports Bar is geleë by 139 Wetton Rd, Ottery, Cape Town, 7808, South Africa, Kaapstad, Wes-Kaap.
Q4

Watter dae is Chers Sports Bar oop?

Chers Sports Bar is oop Ma.–So. 10:00–02:00 .
Q5

Is daar 'n primêre kontak vir Chers Sports Bar?

Jy kan Chers Sports Bar kontak deur die telefoonnommer 021 704 0662 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

139 Wetton Rd, Ottery, Cape Town, 7808, South Africa Kaapstad, Wes-Kaap, 7808
+

Besighede in Poskode 7808

Besighede in 7808: 751

Kategorieë

Shopping:  23%
Industry:  14%
Automotive:  13%
Professional Services:  12%
Ander:  37%

Prys

goedkoop:  67%
matige:  33%
Ander:  0%

Area kodes

21:  83%
7:  5%
82:  4%
Ander:  7%

Woongebiede

Ottery:  65%
Ottery East:  20%
Ander:  15%
+

Skryf 'n resensie