Car Key Fitment Centre

Kontakinligting

Car Key Fitment Centre
Xavier Junction, 5 Rente St, Ormonde, Johannesburg South, 2091, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 072 144 5105
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
Tuisdienste
Beset in:
Key Duplication Service
ISIC-Kodes
8020

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Car Key Fitment Centre?

Die foonnommer vir Car Key Fitment Centre is 072 144 5105.
Q2

Waar is Car Key Fitment Centre geleë?

Car Key Fitment Centre is geleë by Xavier Junction, 5 Rente St, Ormonde, Johannesburg South, 2091, South Africa, Gauteng.
Q3

Watter dae is Car Key Fitment Centre oop?

Car Key Fitment Centre is oop Ma.–Vr. 09:00–17:00; Sa. 09:00–13:00; gesluit So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Car Key Fitment Centre?

Jy kan Car Key Fitment Centre kontak deur die telefoonnommer 072 144 5105 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Car Key Fitment Centre?

Die webwerf vir Car Key Fitment Centre is www.carkeyandparts.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

Xavier Junction, 5 Rente St, Ormonde, Johannesburg South, 2091, South Africa
+

Besighede in Poskode 2091

Besighede in 2091: 10713
Bevolking: 100250
2091 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  14%
Industry:  10%
Ander:  53%

Prys

goedkoop:  60%
matige:  38%
duur:  3%
Ander:  0%

Area kodes

11:  77%
7:  10%
Ander:  13%

Woongebiede

Booysens:  9%
Booysens Reserve:  5%
Glenvista:  6%
Mondeor:  12%
Ophirton:  6%
Ormonde:  8%
Robertsham:  10%
Ander:  43%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2091

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie