Cape Heather

Kontakinligting

Cape Heather
1 Heather Ave, Kenever, Cape Town, 7550, South Africa
Kaapstad, Wes-Kaap, 7550
Bekom aanwysings
Telefoon: 021 914 9600
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Cape Heather is in Kaapstad, Wes-Kaap geleë.
bedryf
Hotelle & Reis
Beset in:
Lodging, Guest House, Self-Catering Accommodation
ISIC-Kodes
5510

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Cape Heather?

Die foonnommer vir Cape Heather is 021 914 9600.
Q2

Waar is Cape Heather geleë?

Cape Heather is geleë by 1 Heather Ave, Kenever, Cape Town, 7550, South Africa, Kaapstad, Wes-Kaap.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Cape Heather?

Jy kan Cape Heather kontak deur die telefoonnommer 021 914 9600 te gebruik.
Q4

Wat is die webadres (URL) vir Cape Heather?

Die webwerf vir Cape Heather is www.capeheather.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

1 Heather Ave, Kenever, Cape Town, 7550, South Africa Kaapstad, Wes-Kaap, 7550
+

Besighede in Poskode 7550

Besighede in 7550: 1708
Bevolking: 87379
7550 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  19%
Professional Services:  15%
Ander:  66%

Prys

goedkoop:  57%
matige:  30%
duur:  8%
Baie Duur:  5%
Ander:  0%

Area kodes

21:  77%
7:  8%
82:  7%
Ander:  8%

Woongebiede

Durbanville:  48%
Ander:  52%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 7550

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie