Cafe Flava Flight Centre Corporate

Kontakinligting

Cafe Flava Flight Centre Corporate
299 Pendoring Avenue
Blackheath, Gauteng
Bekom aanwysings
Telefoon: 011 026 1500
Facebook-profiel: Besoek
Twitter voer (twiets): Besoek
Vierkantig: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Cafe Flava Flight Centre Corporate is in Blackheath, Gauteng geleë.

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Cafe Flava Flight Centre Corporate?

Die foonnommer vir Cafe Flava Flight Centre Corporate is 011 026 1500.
Q2

Waar is Cafe Flava Flight Centre Corporate geleë?

Cafe Flava Flight Centre Corporate is geleë by 299 Pendoring Avenue, Blackheath, Gauteng.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Cafe Flava Flight Centre Corporate?

Jy kan Cafe Flava Flight Centre Corporate kontak deur die telefoonnommer 011 026 1500 te gebruik.
Q4

Wat is die webadres (URL) vir Cafe Flava Flight Centre Corporate?

Die webwerf vir Cafe Flava Flight Centre Corporate is www.cafeflava.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

299 Pendoring Avenue Blackheath, Gauteng
+

Besighede in Poskode 2195

Besighede in 2195: 7592
Bevolking: 58196
2195 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  19%
Professional Services:  16%
Home Services:  12%
Ander:  52%

Prys

goedkoop:  64%
matige:  30%
duur:  4%
Baie Duur:  1%
Ander:  0%

Area kodes

11:  73%
7:  9%
82:  8%
83:  6%
Ander:  4%

Woongebiede

Blackheath:  11%
Emmarentia:  11%
Linden:  14%
Northcliff:  20%
Ander:  44%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2195

Geslag

Vroulik :  53%
Manlik:  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie