C T E Office Automation (Pty) LTD

Kontakinligting

C T E Office Automation (Pty) LTD
4 Ballance Rd. Stamford Hill
Durban, KwaZulu-Natal, 4001
Bekom aanwysings
Telefoon: 031 303 3555
Faks: 031 312 4881
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

C T E Office Automation (Pty) LTD is in Durban, KwaZulu-Natal geleë.

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir C T E Office Automation (Pty) LTD?

Die foonnommer vir C T E Office Automation (Pty) LTD is 031 303 3555.
Q2

Waar is C T E Office Automation (Pty) LTD geleë?

C T E Office Automation (Pty) LTD is geleë by 4 Ballance Rd. Stamford Hill, Durban, KwaZulu-Natal, 4001.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir C T E Office Automation (Pty) LTD?

Jy kan C T E Office Automation (Pty) LTD kontak deur die telefoonnommer 031 303 3555 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

4 Ballance Rd. Stamford Hill Durban, KwaZulu-Natal, 4001
+

Besighede in Poskode 4001

Besighede in 4001: 40455
Bevolking: 251136
4001 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  25%
Professional Services:  13%
Ander:  61%

Prys

goedkoop:  49%
matige:  42%
duur:  7%
Baie Duur:  1%
Ander:  0%

Area kodes

31:  83%
7:  8%
Ander:  9%

Woongebiede

Durban Central:  31%
Greyville:  5%
Morningside:  6%
Musgrave:  5%
Windermere:  7%
Ander:  46%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 4001

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie