Brackenhurst School of Swimming
Hierdie lysing is gemerk as verval.
Kontakinligting
Brackenhurst School of Swimming
35 Dormehl St, Brackenhurst, Alberton, 1448, South Africa
Bekom aanwysings
Historiese telefoon:
064 101 0102
Historiese Ure:
Vertoon (v)
Maandag
14:00 – 17:30
Dinsdag
14:00 – 17:30
Woensdag
14:00 – 17:30
Donderdag
14:00 – 17:30
Vrydag
Gesluit
Saterdag
08:00 – 12:00
Sondag
Gesluit
Web:
www.brackenswim.co.za
Historiese tolvry:
011 867 3738
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Opvoeding.
bedryf
Opvoeding
Beset in:
Opvoeding
ISIC-Kodes
85
Vrae en Antwoorde
Q1
Waar is Brackenhurst School of Swimming geleë?
Brackenhurst School of Swimming is geleë by
35 Dormehl St, Brackenhurst, Alberton, 1448, South Africa, Gauteng
.
Q2
Watter dae is Brackenhurst School of Swimming oop?
Hierdie lysing is gemerk as verval.
Brackenhurst School of Swimming is oop Ma.–Do. 14:00–17:30; Sa. 08:00–12:00; gesluit Vr., So. .
Q3
Wat is die webadres (URL) vir Brackenhurst School of Swimming?
Die webwerf vir Brackenhurst School of Swimming is
www.brackenswim.co.za
.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
35 Dormehl St, Brackenhurst, Alberton, 1448, South Africa
Brackenhurst School Of Swimming
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 1448
Besighede in 1448:
813
Bevolking:
47831
Kategorieë
Shopping:
19%
Professional Services:
15%
Home Services:
12%
Ander:
54%
Prys
goedkoop:
54%
matige:
33%
duur:
8%
Baie Duur:
4%
Ander:
0%
Area kodes
11:
71%
7:
10%
82:
9%
Ander:
10%
Woongebiede
Brackendowns:
14%
Brackenhurst:
49%
Meyersdal:
21%
Ander:
16%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 1448
Geslag
Manlik:
51%
Vroulik :
49%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in