Bohica Business Consulting Cc

Kontakinligting

Bohica Business Consulting Cc
15 GARTH ROAD MAYVILLE DURBAN 4001, South Africa
Durban, KwaZulu-Natal, 4001
Bekom aanwysings
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Bohica Business Consulting Cc is geleë by Durban, KwaZulu-Natal, en was gestig in 2007-02-08.
Gestig: 2007-02-08

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Bohica Business Consulting Cc in besigheid?

Bohica Business Consulting Cc doen sake vir nagenoeg 20 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Bohica Business Consulting Cc?

Die foonnommer vir Bohica Business Consulting Cc is 031 275 9400.
Q3

Waar is Bohica Business Consulting Cc geleë?

Bohica Business Consulting Cc is geleë by 15 GARTH ROAD MAYVILLE DURBAN 4001, South Africa, Durban, KwaZulu-Natal.
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Bohica Business Consulting Cc?

Jy kan Bohica Business Consulting Cc kontak deur die telefoonnommer 031 275 9400 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

15 GARTH ROAD MAYVILLE DURBAN 4001, South Africa Durban, KwaZulu-Natal, 4001
+

Besighede in Poskode 4001

Besighede in 4001: 14150
Bevolking: 251136
4001 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  25%
Professional Services:  13%
Ander:  61%

Prys

goedkoop:  49%
matige:  42%
duur:  7%
Baie Duur:  1%
Ander:  0%

Area kodes

31:  83%
7:  8%
Ander:  9%

Woongebiede

Durban Central:  31%
Greyville:  5%
Morningside:  6%
Musgrave:  5%
Windermere:  7%
Ander:  46%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 4001

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie