Boehringer Ingelheim (Pty) Ltd

Kontakinligting

Boehringer Ingelheim (Pty) Ltd
22 Westville Rd, Dawncliffe, Westville, 3629, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 031 266 5168
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Kaart

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Boehringer Ingelheim (Pty) Ltd?

Die foonnommer vir Boehringer Ingelheim (Pty) Ltd is 031 266 5168.
Q2

Waar is Boehringer Ingelheim (Pty) Ltd geleë?

Boehringer Ingelheim (Pty) Ltd is geleë by 22 Westville Rd, Dawncliffe, Westville, 3629, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Boehringer Ingelheim (Pty) Ltd?

Jy kan Boehringer Ingelheim (Pty) Ltd kontak deur die telefoonnommer 031 266 5168 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

22 Westville Rd, Dawncliffe, Westville, 3629, South Africa
+

Besighede in Poskode 3629

Besighede in 3629: 4279
Bevolking: 34915
3629 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  21%
Professional Services:  18%
Ander:  61%

Prys

goedkoop:  55%
matige:  33%
duur:  6%
Baie Duur:  6%
Ander:  0%

Area kodes

31:  85%
Ander:  15%

Woongebiede

Berea West:  18%
Chiltern Hills:  6%
Dawncliffe:  28%
Dawncrest:  8%
Grayleigh:  8%
Westville:  23%
Ander:  8%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 3629

Geslag

Vroulik :  50%
Manlik:  50%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie