Blend Property Group

Besigheidskontak

Luke Weschta

Commercial Real Estate

Kontakinligting

Blend Property Group
50 Harrington St, District Six, Cape Town, 7925, South Africa
Kaapstad, Wes-Kaap, 7925
Bekom aanwysings
Telefoon: 021 464 8800
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
LinkedIn-profiel: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Blend Property Group is geleë by Kaapstad, Wes-Kaap, en was gestig in 2006. By hierdie ligging, Blend Property Group neem ongeveer 52 persone in diens. Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Kommersiële Eiendom.
Werknemers: 52
Gestig: 2006
Liasseernommer: 2006-021421-07
bedryf
Tuisdienste »  Kommersiële Eiendom
Beset in:
Kommersiële Eiendom
ISIC-Kodes
6820

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Blend Property Group in besigheid?

Blend Property Group doen sake vir nagenoeg 20 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Blend Property Group?

Die foonnommer vir Blend Property Group is 021 464 8800.
Q3

Hoe groot is Blend Property Group?

Blend Property Group neem ongeveer 52 persone in diens by hierdie ligging.
Q4

Waar is Blend Property Group geleë?

Blend Property Group is geleë by 50 Harrington St, District Six, Cape Town, 7925, South Africa, Kaapstad, Wes-Kaap.
Q5

Watter dae is Blend Property Group oop?

Blend Property Group is oop Ma.–Do. 08:30–17:00; Vr. 08:30–16:00; gesluit Sa.–So. .
Q6

Is daar 'n primêre kontak vir Blend Property Group?

Luke Weschta (Commercial Real Estate) by Blend Property Group.
Q7

Wat is die webadres (URL) vir Blend Property Group?

Die webwerf vir Blend Property Group is www.blendproperty.co.za.
Q8

Hoeveel mense is indiens by Blend Property Group?

Blend Property Group het nagenoeg 52 werknemers by hierdie ligging.
+

Soortgelyke Nabygeleë Maatskappye

+

Bykomende besighede by hierdie adres

50 Harrington St, District Six, Cape Town, 7925, South Africa Kaapstad, Wes-Kaap, 7925
+

Besighede in Poskode 7925

Besighede in 7925: 8867
Bevolking: 37649
7925 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  23%
Professional Services:  18%
Ander:  58%

Prys

goedkoop:  50%
matige:  39%
duur:  9%
Baie Duur:  2%
Ander:  0%

Area kodes

21:  82%
7:  8%
Ander:  10%

Woongebiede

Observatory:  30%
Salt River:  25%
Woodstock:  30%
Zonnebloem:  7%
Ander:  7%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 7925

Geslag

Vroulik :  50%
Manlik:  50%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie